PRODUCENCI
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (ORLEN paczka) już od 100,00 zł.

Prowadzisz sklep, salon fryzjerski lub kosmetyczny? Przejdź do STREFY PRO --> pro.hurtowniakaro.pl platformy z dostępem do hurtowych cen oraz pełnego asortymentu dla profesjonalistów DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ 

                   

  

Podstawową działalnością firmy jest kolor: oferta marki kolorysty składa się z ponad 200 odcieni opracowanych w wewnętrznym laboratorium Badań i Rozwoju, do których dodawane są konkretne linie do pielęgnacji włosów, skóry głowy i stylizacji, stworzone po to, aby uwydatnić każdy kolor kosmetyczny począwszy od jego szczególnej potrzeby. Każdy kolor jest wspaniały i zasługuje na szczególną troskę, dlatego z marką BY FAMA znajdziesz linie produktów stworzone aby chronić i pielęgnować kolor każdego dnia. Najlepsze składniki, formuły przetestowane dermatologicznie i zmysłowe zapachy, zostały zamknięte w ekskluzywnych włoskich opakowaniach.

PBF jest częścią projektu LifeGate, który produkuje i komercjalizuje wyłącznie energię odnawialną Zero Impact®. Projekt polega na wspieraniu ludzi i firm w ograniczaniu i kompensowaniu ich emisji dwutlenku węgla, przyczyniając się do ochrony i ponownego sadzenia lasów we Włoszech i na całym świecie. 

 

Serie BY FAMA PROFESSIONAL:

BY FAMA PROFESSIONAL

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl