O nas

PONIEWAŻ WIEMY CO DOBRE I POTRZEBNE...

„ Wielkie rzeczy w biznesie nigdy nie powstają za sprawą jednej osoby. Tworzą je całe zespoły ludzi ” – Steve Jobs


 

Miło nam, powitać Cię na stronie naszego sklepu hurtowniakaro.pl!

KARO TO HURTOWNIA, KTÓRA SPECJALIZUJE SIĘ W SPRZEDAŻY DETALICZNEJ I HURTOWEJ PROFESJONALNYCH ARTYKUŁÓW FRYZJERSKICH ORAZ KOSMETYCZNYCH

Wieloletnie doświadczenie w branży fryzjersko-kosmetycznej pozwoliło nam na stworzenie dla Państwa miejsca zakupu o szerokim wachlarzu produktów do stylizacji, pielęgnacji i koloryzacji włosów jak również potrzebny do tego sprzęt i akcesoria fryzjerskie aby każdy znalazł coś dla siebie w jednym miejscu.

Lata wytrwałej pracy popartej zdobytymi doświadczeniami, profesjonalizmem, solidnością a nade wszystko szczególną troską i dbałością o dobro naszych klientów, przyczyniło się do rozwoju naszej firmy i zaowocowało szerokim gronem stałych, zadowolonych odbiorców. Droga do stworzenia tego niezwykłego miejsca była długa i kręta, a osiągnięty sukces jest efektem wielu starań, bardzo ciężkiej pracy i wytrwałości całego zespołu ♥.

Łatwy kontakt ze sklepem na każdym etapie realizacji zamówień, intuicyjny proces zakupowy oraz profesjonalne doradztwo to nasze atuty, dzięki którym zaufali nam profesjonaliści oraz klienci indywidualni. Grono naszych odbiorców intensywnie rośnie, a to pozwala nam na dynamiczny rozwój.

Oferujemy tylko i wyłącznie oryginalne produkty od zagranicznych i polskich producentów. W swojej ofercie posiadamy wiele znanych i cenionych na rynku marek.

Jako autoryzowany partner najpopularniejszych marek, oferujemy Państwu produkty pochodzące bezpośrednio od producentów lub oficjalnych dystrybutorów. Dzięki temu Klienci zawsze mają gwarancje oryginalności, pewności i najwyższej jakości zakupionych kosmetyków!

Wkładamy wiele pracy w poszukiwanie wciąż nowych produktów, aby móc oferować naszym klientom asortyment najwyższej jakości oraz by na bieżąco podążać za nowościami rynkowymi!

 

NASZE ŹRÓDŁA SPRZEDAŻY

 

KLIENCI INDYWIDUALNI:

  • punkt stacjonarny ul. Wyszyńskiego 20 Lubliniec
  • sklep internetowy www.hurtowniakaro.pl
  • zamówienia telefoniczne +48 695 180 290

 

PROFESJONALIŚCI STREFA PRO:

  • punkt stacjonarny ul. Wyszyńskiego 20 Lubliniec
  • sklep internetowy (platforma) www.pro.hurtowniakaro.pl
  • zamówienia telefoniczne 530719572

 

Naszym głównym celem jest profesjonalna obsługa oraz szeroki asortyment wyselekcjonowanych, sprawdzonych i polecanych kosmetyków. Na każdy sprzedawany przedmiot wystawiamy dowód zakupu. Paragon fiskalny lub na życzenie fakturę VAT.

Nasz doświadczony personel zawsze chętnie pomoże w wyborze odpowiedniego dla Ciebie produktu. Poszukujesz produktu, którego nie ma w naszym sklepie? Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej :)

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, fryzjerów, właścicieli salonów fryzjerskich i kosmetycznych, hurtowników, sprzedawców e-commerce, akademie szkoleniowe oraz influencerów.

 

KARO TO NIE TYLKO BIZNES... TO WIĘCEJ NIŻ FIRMA…TO PRZEDE WSZYSTKIM WYJĄTKOWI LUDZIE...

♥ Nasi Klienci, Nasi pracownicy, Nasi kontrahenci, Nasze rodziny, Nasi przyjaciele ♥

KARO to pasja, tradycja, perfekcja

KARO to emocje, zwycięstwa, porażki

KARO to MY

KARO to WY

♥ Dziękujemy z całego serca wszystkim, którzy przyczyniają się do rozwoju naszej firmy ♥

- Właściciel firmy Angelika KANIUT ♥

 


Potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniego dla siebie produktu? Nasi doświadczeni specjaliści służą swoją pomocą oraz wiedzą.

ŻYCZYMY SATYSFAKCJONUJĄCYCH ZAKUPÓW!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl