Formy płatności

WYBIERZ NAJKORZYSTNIEJSZĄ OPCJĘ DLA SIEBIE

 „ Pieniądze szczęścia nie dają, lecz każdy chce to sprawdzić osobiście ” - Stefan Kisielewski


 

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • 1. Przelew - tradycyjny, wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który również będzie widoczny po przyjęciu zamówienia oraz w wiadomości po złożeniu zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

 

KARO Hurtownia Fryzjerska

ING Bank Śląski

nr konta PLN: 19 1050 1155 1000 0092 4507 0223

w tytule przelewu: nr zamówienia 

  

  • 2. Szybki przelew PayU w czasie składania zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę pośrednika w płatnościach elektronicznych, a następnie do wybranego przez Ciebie banku. Po potwierdzeniu płatności i jej akceptacji wyślemy do Ciebie zamówione towary. 

 

  • 3. Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi - w zależności od metody dostawy). Ten sposób płatności to najszybsza realizacja zamówienia, ponieważ możemy wysłać do Ciebie towar bez oczekiwania na wpłynięcie środków na nasze konto bankowe. 

 


Potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniego dla siebie produktu? Nasi doświadczeni specjaliści służą swoją pomocą oraz wiedzą.

ŻYCZYMY SATYSFAKCJONUJĄCYCH ZAKUPÓW!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl