Czas realizacji zamówienia

PONIEWAŻ WIEMY, ŻE CENISZ SOBIE CZAS...

„ Nie rezygnuj z czegoś tylko dlatego, ze wymaga to czasu. Czas i tak upłynie ” - autor nieznany


 

Przy produktach, których czas wysyłki jest podany jako 24H zamówienia złożone i opłacone do godziny 12:00 wychodzą w 99% przypadkach tego samego dnia! Jeśli zależy Ci na ekspresowej wysyłce zachęcamy do kontaktu telefonicznego aby potwierdzić jej niezwłoczne nadanie. 

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia zobaczysz jego potwierdzenie wraz z numerem zamówienia. Następnie rozpocznie się realizacja Twojego zamówienia i będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac. Otrzymasz e-maila z indywidualnym linkiem zawierającym wszystkie informacje, w tym postęp w jego realizacji, nr listu przewozowego, aktualny status oraz szczegóły.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

FORMA PŁATNOŚCI 

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. 

» formy płatności 

FORMA DOSTAWY 

Firma kurierska - umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Przesyłki paczkomatowe - Paczkomaty InPost to największa na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania paczek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

ORLEN paczka - usługa dostawy i odbioru paczek w punktach stacjonarnych: kioski i sklepy, automatach paczkowych ORLEN oraz na stacjach paliw ORLEN. Szybki czas dostawy. Dostawa zamówień do punktów w ciągu 1-2 dni roboczych, a do automatów paczkowych już następnego dnia. Ponad 6000 punktów odbioru i nadań w całej Polsce. Sieć automatów paczkowych oraz stacji paliw ORLEN czynna 24/7.

Odbiór osobisty - po otrzymaniu maila z gotowością zamówienia zgłoś się po jego odbiór w ciągu 7 dni do siedziby firmy ul. Wyszyńskiego 20 , Lubliniec.

 

» koszt dostawy

   


Potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniego dla siebie produktu? Nasi doświadczeni specjaliści służą swoją pomocą oraz wiedzą.

ŻYCZYMY SATYSFAKCJONUJĄCYCH ZAKUPÓW!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl